بهترین ارزهای دیجیتال برای سرمایه گذاری در سال 2022

بهترین ارز دیجیتال 2022

بهترین ارز دیجیتال 2022 ، درچند سال اخیر ارزهای دیجیتالی بعنوان سرمایه گذاری انلاین و پول دیجیتال محبوبیت بسیاری در میان افراد پیدا کرده است .برخی از این ارز ها در میان سایرین بسیار ارزان و آینده دارتر می باشد. بیت کویین یکی از ارزهای دیجیتال است که محبوب و شاخته شده در میان اکثرافراد می باشد.

طبق پیش بینی انجام شده تا سال 2025 حدودا 1 میلیارد کیف پول جهانی بیت کویین وجود خواهد داشت. رمزارزها مانند بیت کویین ، اتریوم و… درحال رشد می باشند. طبق نتایج بدست آمده در سال 2019 رشد و پذیرش اتریوم بیشتر از بیت کویین است. در مقایسه یکی از ارزهای دیجیتال مانند DEFI روند بهتری از لحاظ رشد و محبوبیت نسبت به بیت کویین و اتریوم دارد به طوری که در سال 2021 حدود سه برابر شده است. در ادامه به معرفی بهترین ارز دیجیتال 2022 برای سرمایه گذاری در سال 2022 می پردازیم .

نمونه ایی از بهترین ارز دیجیتال 2022 برای سرمایه گذاری

اتریوم ارز دیجیتال ETH

درسال 2014 ، 8 نفر که یکی از آنها ویتالیک بوترین بود ارز دیجیتالی اتریوم را از طریق بلاک چین قدرتمندی ساختند. این نوع رمز ارز و یا بلاک چین بعنوان یکی از برترین و بزرگترین پلتفرم غیرمتمرکز شناخته شده است. از قابلیت این بلاک چین این است که از اپلیکیشن های غیرمتمرکز مانند dApps و سایر قرارداد های هوشمند پشتیبانی می کند.

اتریوم با داشتن این خصوصیت راه خود را از ارز دیجیتال بیت کویین جدا کرده و در بازار جهانی بعداز طلا اولین گزینه برای خرید رمزارز دیجیتالی معرفی می شود. وجود قرارداد های هوشمند در اتریوم به کاربران این امکان را فرام می کند تا برنامه هایی بنویسند تا در زمان رخ داد یک اتفاق مجموعه ایی از ستورات اجرا شود.این برنامه هم می تواند به صورت نرم افزار باشد و یا یک اسکرایپت .

بیت کویین ارز دیجیتال BTC

همانطور که میدانید بیت کوین به عنوان اوین ارز دیجیتال شناخته شده در بازار جهانی می باشد. این ایرز دیجیتالی رتبه اول را در مارکت کریپتو دارد و در میان افراد بسیار محبوب و پرطرفدار می باشد.این ارز قدرتمند در سال 2009 توسط گروه ناشناسی به نام ساتوشی ناکاموتو ساخته شده.بیت کویین را می توان به عنوان اولین ارز خصوصی ودر عین حال ارز دیجیتال عمومی معرفی کرد. قدرت این ارز دیجیتال به گونه ای است که هیچ موسسه مالی و یا حکومتی ارزش و یا عرضه این ارز را نمی تواند کنترل کند.

خصوصی بودن ارز بیت کویین نیز به همین دلیل است. و از طرفی هم از آنجایی که کنترل قیمت همراه با عرضه و تقاضا می باشد و استخراج سکه جدید توسط کاربران صورت می گیرد بعنوان ارزی عمومی نیز شناخته شده است.لازم به ذکر است که بیت کویین از ماکزیموم 21 میلیونی که دارد در حال حاضر 18 میلیون آن را استخراج کرده است. داشتن خصوصیات ذکر شده ودر کنار عرضه محدود این ارز باعث شده تا در زمره بهترین گزینه برای سرمایه گذاری های بلند مدت قرارگیرد.

کاردانو ارز دیجیتال ADA

یکی دیگر از ارزهای دیجیتال که شناخته شده و جزء بهترین ارزها شناخته می شود کاردانو می باشد.این ارز دیجیتال کمی دیر به حوزه کرپیتو وارد شد ولی اولین پروژه ایی بود که با استفاه از الگوریتم اجماع اثبات سهام از آن حمایت شد و به اجرا درآمد.در این نوع الگوریتم با استفاده از روش و معماهای ریاضی برای تولید و استراج ارز دیجیتال استفاده می شود.یکی از قابلیت های مهم این نوع ارز این است که مدت زمان انجام تراکنش و همچنین انرژی مصرفی و میزان تاثیر تولید و استخراج ارز برروی محیط زیست را به شدت کاهش می دهد و به نوعی روشی سبز در تولید ارز شناخته می شود.

بهترین ارز دیجیتال 2022

سرمایه گذاری بلند مدت چیست ؟ و چگونه انجام می شود؟

بهترین ارز دیجیتال 2022 ، سرمایه گذاری بلند مدت به منظور خرید و نگهداری دارایی برای مدت زمان طولانی یعنی بیش از 6 ماه تا 1 سال می باشد.برخی از سرمایه گذاران در زمان ورود به بازار داراییشان را دهه ها نگهداری می کنند. این روش سرمایه گذاری بلند مدت طی تجربه های نشان داده شده بهترین نتیجه را در گذر زمان خواهد داشت.

مزیت سرمایه گذاری بلند مدت برروی بهترین ارز دیجیتال 2022

بطور کلی نگهداری دارایی ها با استفاده از ارزهای دیجتال دارای 3 مزیت کلی می باشد که عبارتنداز :

  • داشتن هزینه کمتر: فرایند داد و ستد در بازار مالی ازهزینه بالایی برخوردار می باشد. یکی از روش هایی که می توان از هزینه ترید جلوگیری کرد .خرید و سرمایه گذاری بلند مدت دارایی است. سرمایه گذاری های بلند مدت به داد و ستد روزانه علاقه ایی ندارد.
  • انجام ریسک کمتر : طی ورود و خروج پیوسته به بازار ممکن است دراین میان موقعیت خوبی را ازدست بدهید. به همین منظور سرمایه گذاری در بهترین ارزهای دیجیتالی باعث حضور همیشگی شما در بازار مالی باشد. این قابلیت باعث می شود تا شما از هیچگونه موقعیتی جا نمانید.
  • دریافت جواب مثبت در سود دهی دارایی: ارزهای دیجیتال در 5 سال اخیر سوددهی مشخصی داشته اند. برای مثال شاخص S&P 500 در بازه زمانی 5 ساله 60 درصد سوله داشته است و همچنین شاخص FTSE 100 نیز در مدت زمان 5 سال دارای نرخ سودی برابر با 25 درصد داشته است. یکی از دلایلی که باعث سود بالا می شود سرمایه گذاری برروی ارزهای دیجیتال به صورت بلند مدت می باشد.

نحوه انتخاب و سرمایه گذاری برروی بهترین ارز دیجیتال 2022

شما می توانید با در نظر گرفتن میزان حجم تراکنش ها ، توسعه های فناوری و یا اخبار بازار در کنار میزان سهم بازار ، ارزش های کاربری ،ارز های دیجیتال مختلفی را برای سرمایه گذاری بلندمدت انتخاب کنید.

برای انتخاب ارز مناسب برای نگهداری دارایی بلند مدت عبارتند از :
در نظر گرفتن میزان سهم از بازار : برای اینکه بتوانید سرمایه گذاری با نتیجه مثبتی داشته باشید باید میزان سهم ارز مورد نظر خودرا با رقیبانش در بازار مالی مورد مقایسه قراردهید. تا بدانید این ارز در مقایسه با سایر ارزها دارای چه میزان سهمی از بازار می باشد.

میزان حجم تراکنش ها :

میزان معاملات ارزمورد نظر که در طول زمان داشته افزایش داشته است ؟ چه تعداد از کاربران از این ارز برای معاملات خود استفاده می کنند؟ برای این که بتوانید یک ارز با شخض خوب را انتخاب کنید به تعداد کاربرانی که از ان برای معامله های خود استفاده می کنند با توجه کنید.چرا که بالا بودن تعداد کاربر در ارز دیجیتال می تواند به عنوان سرمایه گذاری بلند مدت خوبی استفاده شود.

فناوری انتخابی برای توسعه :

برای اینکه رمز ارزی در بازار جابازکند و سود دهی خوبی داشته باشد باید فناوری مناسبی با پروژه انتخاب کرد که سازگاری داشته باشد چرا که هم سو بودن تاثیر بسزایی در میزان سود و جاگیری در بازار دارد.

ارزش ارز دیجیتال انتخابی :

زمانی که یک محصول هدفمند و کاربردی باشد می تواند در حوزه کریپتو هروز بیشتر از دیروز مورد استفاده قرار گیرد. بنابراین در زمان انتخاب بهترین ارز دیجیتال باید سوالاتی چون آیا ارز مورد نظر مورد استفاده قرارمیگیرد یا خیر ؟ هدف مورد نظر برای پروژه چیست ؟ و آیا می تواند آن را انجام دهد یا خیر؟ را درذهن خودتان داشته باشید و به پاسخ آنها برسید. با پیش برد این روش می توانید بهترین انختاب ارز را برای سرمایه گذاری بلند مدت داشته باشید.

پیگیری اخبار بازار :

نظرات درباره ارز موردنظرتان چیست ؟ برای رسیدن به موفقیت باید اخبار بازر ارزهای دیجیتالی را دنبال کنید تا بتوانید درباره پیشرفت های جدید اطلاع داشته باشید . جهت کسب اطلاعات بیشتر درزمینه دنیای ارز های دیجیتال ، متاورس ، و طراحی سایت و.. می توانید از مجموعه دیگرسو کمک بگیرید.

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *